HOŞGELDİN ZİYARETÇİ KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP

TAKİP EDİN:

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

+90 506 242 97 28

Hizmetler

Antalya Netafim Bayisi Olan Nmc Tarım Sera Sulama Otomasyon ve Elektrik Sistemleri, Bahçe Sulama, Sera Nemlendirme ve Sisleme Sistemleri ile Hizmet Vermekteyiz

nmc tarım, sera sulama, sera otomasyonu, antalya netafim bayii, antalya sera sulama sistemleri, antalya damla sulama, antalya bahçe sulama, otomatik sulama, sulama otomasyonu, bahçe sulama sistemleri,  antalya netafim sulama, damla sulama, sera otomatik sulama


Bitki Taşıma Sistemleri

NMC Tarım Sera Sulama ve Otomasyon Sistemleri olarak topraksız kültür ürün yetiştiriciliğinde yerli ve yabancı imalatı olan ekipman ve malzemelerle sizlere hizmet veriyoruz.

 

Çelik Su Tankı İmalatı

NMC Tarım Sera Sulama ve Otomasyon Sistemleri olarak çeşitli kapasitelerde çelik su tankları ve alanında uzman kadromuzla montaj hizmeti sunuyoruz.

 

Sulama ve Gübreleme Sistemi
NMC Tarım Sera Sulama ve Otomasyon Sistemleri olarak sulama ve gübreleme sistemlerindeki en kaliteli malzeme, işçilik ile güçlü kadromuzla montaj ve servis hizmeti sunuyoruz.

 

CO2 Gübrelemesi

Bitkiler dışarıdan aldığı besin maddelerini kendi besin maddesine dönüştürmek için karbondioksite ihtiyaç duyarlar.Sera havasında gece bitkilerin solunum yapması nedeniyle sabahları artan CO2 içeriği güneşin çıkması ve özümlemenin başlamasıyla sera havasındaki CO2 miktarı azalır. Sera havasında azalan CO2, bitkilerin özümlemesini sınırlayıcı bir etmen olarak ortaya çıkar. Bitkilerde verimin azalmaması için, bitkilerin gereksindiği CO2’in çeşitli yollarla yapay olarak karşılanmasına CO2 gübrelemesi denir.

 

İklim Kontrol Sistemi
Seralarda yetişen bitkiler için sulama ve gübreleme kadar sera içi iklim şartları da bitkinin en iyi verimde çalışması için önemlidir. Türkçe, İngilizce ve Rusça dil seçenekleri olan iklim kontrol sistemimiz mevcuttur.

 

Sulu Kültür (HİDROPONİK )
NMC Tarım Sera Sulama ve Otomasyon Sistemleri Sulu Kültürü bitki yetiştirmede ihtiyaçlarınız doğrultusunda bütün alanlarda faaliyet göstermektedir.

 

Açık Arazi Sulama
Bitkilerde ve ağaçlarda sulamanın doğru yapılması ürün verimliliği için çok önemlidir. bunun için açık arazi sulama sistemleri ile aradığınız bütün uygulamalarımız mevcuttur.

 

Elektrik Otomasyon Sistemi
Seralarda elektrik otomasyon sistemi en hassas davranılması gereken unsurlardan birisidir. Biz elektrik projelerinde önce can güvenliği daha sonra ekipmanların tüketimlerini hesaplayarak elektrik projelerini yönetiyoruz. Seralardaki aydınlatma ile sera içindeki tüm elektrik tesisat işleri tarafımızca yapılmaktadır.

 

Sisleme Sistemi
Seralarda bitkinin ihtiyacı olan nemi sağlamak için değişik yöntemler vardır. Sisleme de bu yöntemlerden birisidir.
NMC Tarım Sera Sulama ve Otomasyon Sistemleri olarak değişik basınçlarda sisleme sistemleri kurulumunu ve iklim kontrol sistemimiz ile kontrolünü yapıyoruz.

♦♦♦